Oczyszczająca Klasztorna mieszanka ziołowa

Indeks: PB01996

12,40 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dodaj do ulubionych


  • Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!
    Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!

Produkty Benedyktyńskie

Klasztorna mieszanka ziołowa Oczyszczająca polecana jest dla osób, które chcą oczyścić swój organizm z niekorzystnie wpływających toksyn i związków. Pokrzywy są składnikiem mieszanek ziołowych oczyszczających organizm z toksyn, wspomagających krążenie, stosowanych na reumatyzm, zaparcia, trądzik, miażdżycę czy alergię.

Pokrzywa pomaga w przypadku tworzenia się piasku nerkowego, jest najlepszą oczyszczającą i krwiotwórczą rośliną leczniczą. Ponieważ ma ona także korzystny wpływ na trzustkę, herbatka z pokrzywy obniża poziom cukru w krwi, leczy choroby i zapalenia dróg moczowych, schorzeniom wątroby i dróg żółciowych, chorobom śledziony, w chorobach wirusowych i bakteryjnych.

Jarzębina  jest polecana jako kuracja wspomagająca leczenie chorób nerek, wątroby i dróg żółciowych. Sproszkowane owoce łagodzą też dolegliwości układu pokarmowego, podrażnienia żołądka oraz problemy z wypróżnianiem.

Czarny bez posiada właściwości rozgrzewające, napotne i przeciwbólowe, dlatego można go stosować przy przeziębieniach. Działa moczopędnie i przeczyszczająco. Zalecany przy zaparciach.

Składniki: pokrzywa, jarzębina, bez czarny, czernica, wrzos, brzoza, karczoch, poziomka, uczep, pięciornik kurzy, perz.

Sposób parzenia:  2 łyżeczki ziół na 250 ml, zalać wrzątkiem i pozostawić pod przykryciem na około 10-15 minut.

Pić 1-2 razy dziennie.

Produkty Benedyktyńskie

PB01996

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: