Omegaregen Cardio

Indeks:

67,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dodaj do ulubionych


 • Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!
  Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!
Omegaregen® Cardio – kardiosuplement dostarczający kwasy omega 3 (ALA), witaminę E oraz koenzym Q10 - niezbędne, naturalne substancje i witamin potrzebne do wsparcia prawidłowego działania serca i układu krwionośnego. Unikatowa kompozycja składników polecana przez kardiologów.

 

Największe zalety Omegaregen® Cardio

Regularne przyjmowanie Omegaregen® Cardio ma wpływ na:

 • redukcję nadciśnienia tętniczego (zwiększenie elastyczności ścian naczyń krwionośnych,
  redukcja procesów zapalnych),
 • działanie przeciwmiażdżycowe (hamowanie powstawania blaszek miażdżycowych i zapobieganie
  ich łamaniu się – zmniejszenie ryzyka udaru i zawału mięśnia sercowego),
 • procesy krzepliwości krwi – działanie przeciwzakrzepowe (zmniejszenie poziomu fibrynogenu
  i agregacji płytek krwi),
 • stabilizację rytmu pracy serca, działanie przeciwarytmiczne (stabilizacja potencjału elektrycznego
  komórek mięśnia sercowego),
 • regulację profilu lipidowego (wzrost frakcji HDL cholesterolu oraz spadek LDL, triglicerydów,
  cholesterolu całkowitego).
Unikalny skład – kompleksowe działanie

Zawarte w Omegaregen® Cardio dodatki – witamina E i koenzym Q10 zapewniają dodatkową ochronę Twojemu organizmowi:

 • witamina E, naturalny przeciwutleniacz, chroni Twoje serce oraz cały organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Może znacznie zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia, takich jak miażdżyca, choroba niedokrwienna serca i zawał. Ogranicza również tworzenie się blaszek miażdżycowych.
 • koenzym Q 10, po 25 roku życia jego poziom zaczyna się redukować, po przekroczeniu 35 lat jest go na tyle mało, że nie wystarcza, by pokryć nasze standardowe zapotrzebowanie a zapewnia on dawkę energii Twojemu sercu i każdej komórce Twojego ciała – zwiększa jego wydolność i czyni je silniejszym i zdrowszym.

cardiotab.png

Dlaczego estry? Czym są BIOESTRY kwasów omega 3,6 i 9?

Produkty Omegaregen® bazują na BIOESTRACH kwasów omega 3, 6 i 9 pozyskiwanych z oleju lnianego. To forma kwasów tłuszczowych pozbawionych triglicerydów, pestycydów i metali ciężkich obecnych w cząsteczce tradycyjnego oleju. Co to zmienia?

 • czystość – bioestry nie zawierają zanieczyszczeń związanych w cząsteczce tradycyjnego oleju, nie zawierają konserwantów dzięki temu wraz z prozdrowotnymi substancjami nie spożywasz również substancji szkodliwych
 • trwałość –  cząsteczka kwasów tłuszczowych w formie bioestrówjest trwalsza i stabilniejsza niż tradycyjny olej. Nie wymaga warunków chłodniczych aż do momentu otwarcia oraz nie jest tak podatna na jełczenie.
 • bezpieczeństwo – dostarczenie do organizmu ALA, jedynego niezbędnego kwasu z grupy omega 3, umożliwia wytworzenie w nim kwasów EPA i DHA zgodnie z jego zapotrzebowaniem.

 

Zastosowanie:Uzupełnienie codziennej diety w kwasy omega 3 (ALA); wspomaganie pracy serca i układu krążenia; wspomaganie regeneracji organizmu; wzmocnienie układu odpornościowego; wzmocnienie procesów naprawczych organizmu.
Sposób użycia:
Zażywać w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim. Przed pierwszym spożyciem umieścić preparat w lodówce - schłodzony smakuje lepiej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.
Składniki: Ω-3 kwas alfa-linolenowy w postaci estru etylowego, Ω-9 kwas oleinowy w postaci estru etylowego, Ω-6 kwas linolowy w postaci estru etylowego, koenzym Q10, witamina E.

Producent: FLC Pharma Sp. z o.o., ul. Muchoborska 18, 54-424 Wrocław

Specyficzne kody

14 innych produktów w tej samej kategorii: