Biblia leczy: Rak

Indeks: PB01859

14,90 zł
Brutto


Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dodaj do ulubionych


  • Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!
    Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!

Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem, żyj zdrowiej i dłużej

Książka napisana jest w zwięzły i przystępny sposób. Odkryjesz w niej wielki zasób informacji pomocnych zarówno w profilaktyce antynowotworowej, jak i w samej walce z rakiem. Biblia leczy. Rak. Wydanie uaktualnione łączy najnowsze odkrycia w dziedzinie medycyny z ponadczasową mądrością płynącą z Pisma Świętego. Znajdziesz tu, być może, informacje, z którymi nigdy wcześniej się nie spotkałeś, w tym..:

- o roli, jaką spełniają w naszym organizmie antyoksydanty – cudowni agenci (z Boskiego zamysłu), świetnie sprawdzający się w walce z nowotworem;

- o kluczowym znaczeniu diety przeciwzapalnej w walce z rakiem;

- o praktykach, które możesz zacząć stosować już dzisiaj, a które mogą uratować Ci życie.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Bóg również tego pragnie dla nas. Teraz wreszcie pojawiła się publikacja, która pomoże Ci utrzymać w zdrowiu ciało, umysł i ducha.

DR DON COLBERT jest lekarzem medycyny rodzinnej, specjalistą w zakresie procesów opóźniających starzenie oraz medycyny funkcjonalnej, skupiającej się na leczeniu całego organizmu, a nie poszczególnych symptomów. Pomógł milionom ludzi odkryć radość życia w zdrowiu, które jest darem Boga. Jest autorem wielu bestsellerów na temat zdrowia i właściwego odżywiania.

PB01859

Opis

Autor
Dr Don Colbert
Wydawnictwo
Wydawnictwo M

Specyficzne kody

14 innych produktów w tej samej kategorii: