NAPÓJ PIELGRZYMA (kwas naturalny, chlebowy, klasyczny)

Indeks: PB00470

3,76 zł
Brutto
  • Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!
    Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!

Produkty benedyktyńskie 

Napój Pielgrzyma klasyczny.
Kwas chlebowy. Charakteryzuje się delikatnym słodko-kwaśnym smakiem świeżo pieczonego chleba. Napój o szlachetnej, głębokiej barwie. Nie zawiera sztucznych barwników, ani substancji smakowych.

Cenne właściwości Napoju Pielgrzyma wynikają z dużej ilości witaminy z grupy B oraz witaminy E. Z doświadczeń z medycyny ludowej wynika, że regularne picie napoju leczy niedomagania przewodu pokarmowego, korzystnie wpływa na pracę żołądka i jelit. Napój pielgrzyma okazuje się pomocny przy leczeniu alergii, reumatyzmu, nerwicy, migreny, niedokrwistości, chorób skórnych, a nawet łuszczycy.

Pielgrzym to człowiek spragniony przede wszystkim Boga. Często jednak trudy podróży dają się we znaki ciału, które by dotrzeć do celu tej szczególnej podróży, potrzebuje energii. Warto wtedy sięgać po Napój Pielgrzyma, ponieważ świetnie gasi pragnienie w czasie długiej drogi i korzystnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Jest naturalnym i zdrowym przysmakiem, wspomaga trawienie oraz sprzyja regeneracji tkanki mięśniowej.

Wszystkich przychodzących do klasztoru gości należy przyjmować jak Chrystusa, gdyż On sam powie: Gościem byłem i przyjęliście mnie (Mt 25,35). 2 Wszystkim trzeba też okazywać należny szacunek, a zwłaszcza zaś braciom w wierze (Ga 6,16) oraz pielgrzymom.
- Reguła Świętego Benedykta
53. O przyjmowaniu gości

Składniki: woda, wyciąg słodu jęczmiennego, aromaty, kwas chlebowy, karmel, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, 
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy - witamina C. 

Produkty benedyktyńskie 

PB00470

Opis

Pojemność
330 ml
Cechy żywieniowe
Produkt tradycyjny
Produkt wegetarianski
Oferty specjalne
Wakacyjne wyprawy

Specyficzne kody

9 innych produktów w tej samej kategorii: