Sok tłoczony jabłkowo - marchwiowy

Indeks: PB01944

3,80 zł
Brutto
  • Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!
    Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!

Produkty Benedyktyńskie

Sok tłoczony jabłkowo - marchwiowy, wytwarzany jest w tradycyjny sposób ze świeżych owoców i warzyw, metodą tłoczenia na zimno, co pozwala na zachowanie zdrowotnych wartości soku. Następnie sok poddawany jest procesowi delikatnej pasteryzacji i rozlewany. Dzięki tej metodzie produkt zachowuje smak świeżych owoców i warzyw oraz większość  składników mineralnych i witamin.

Jabłka przeciwdziałają miażdżycy, ułatwiają usuwanie cholesterolu z organizmu. Uszczelniają i uelastyczniają naczynia krwionośne. Wspomagają leczenie anemii. Wapń i krzem znajdujące się w skórce jabłka pozytywnie wpływają na stan włosów, wzmacniając je. Oczyszczają organizm, regulują florę bakteryjna jelit, zapobiegają zaparciu, zmniejszają wchłanianie cholesterolu.

Marchewka jest najbogatszym źródłem beta-karotenu - substancji, z której organizm wytwarza witaminę A, niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Zawiera także kwas foliowy oraz witaminy z grupy B, które korzystnie wpływają na układ nerwowy i trawienny.

Składniki: sok jabłkowy NFC* - 50%, sok marchwiowy  NFC*- 50%.

*Nie z koncentratu

Produkty Benedyktyńskie

PB01944

Opis

Pojemność
330 ml
Cechy żywieniowe
Produkt bez cukru
Produkt bezglutenowy
Produkt wegetarianski

Specyficzne kody

9 innych produktów w tej samej kategorii: