Darmowa dostawa powyżej 200zł
Masz pytania? Zadzwoń
zapraszamy PN - PT od 9 do 17
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, dlatego nasza strona może nie działać poprawnie na Twoim komputerze. Sugerujemy zainstalować jedną z popularnych przeglądarek.
99,5% zamówień realizujemy poniżej 24H!
Darmowa dostawa powyżej 200zł
Do kategorii:
Gry

GRA PLANSZOWA SKRYPTORIUM I ORA ET LABORA

44
Ilość:

Przepraszamy, ale tego produktu nie mamy w magazynie.
Skorzystaj z formularza poniżej, jeśli chcesz abyśmy poinformowali Cię gdy produkt będzie dostępny.

EMAIL:
  • Opis produktu

  • Szczegóły

  • Opinie

Produkty Benedyktyńskie

W jednym opakowaniu znajdziesz dwie gry!

1. Skryptorium to miejsce, gdzie przed wiekami w klasztorach przepisywano i ozdabiano księgi. Gra benedyktyńska "Skryptorium" wprowadzi Cię w średniowieczne czasy. Dzięki niej poznasz maksymy św. Benedykta. Pomogą Ci one poznać duchowość chrześcijańską. ten z przeczy, który pierwszy zbierze komplet ksiąg i zaniesie je do skryptorium, wygra.

Wiek gracza: 6-99

Liczba graczy: 2-4

Czas trwania gry: 30-45 min

2. Łacińska sentencja "ORA ET LABORA" po polsku oznacza: "MÓDL SIĘ I PRACUJ". Dzięki grze "ORA ET LABORA" będziesz mógł poznać i przeżyć dzień z życia benedyktyńskiego mnicha. Ten kto wykona polecenia opata i zbierze jak najwięcej kart z sentencjami wygra.

Wiek gracza: 6-99

Liczba graczy: 2-4

Czas trwania gry: 30-45 min

Produkty Benedyktyńskie

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

NASZ SKLEP OBSŁUGIWANY JEST PRZEZ SYSTEM SZYBKICH PŁATNOŚCI ONLINE. JEST TO WYGODNY I BEZPIECZNY SPOSÓB NA SZYBKĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.
ZAMÓWIENIA W NASZYM SKLEPIE REALIZOWANE SĄ PRZEZ JEDNĄ Z NAJSTARSZYCH FIRM KURIERSKICH W POLSCE. DZIĘKI TEMU TWOJA PACZKA DOTRZE NA CZAS WE WSKAZANE PRZEZ CIEBIE MIEJSCE.
CHCESZ ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE? NIE MA PROBLEMU, ZA ZAMÓWIENIE W NASZYM SKLEPIE MOŻESZ ZAPŁACIĆ KURIEROWI PRZY ODBIORZE PRZESYŁKI.
DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW WPROWADZILIŚMY SYSTEM WYSYŁKI INPOST, PACZKOMATY 24/7 - ODBIERASZ WYSYŁKĘ W WYBRANYM PUNKCIE.
© COPYRIGHTS PRODUKTY BENEDYKTYŃSKIE WWW.PRODUKTYBENEDYKTYNSKIE.COM.PL 2014-2019 R.
X
s