• Obniżka

GRA PLANSZOWA MR. INVESTOR

Indeks: PB01804

210,00 zł
110,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto
  • Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!
    Zamów produkty za 200zł, a koszt przesyłki pokryjemy my!

Inwestycyjna gra planszowa dla 2 do 5 graczy, która pozwala na jednoczesne inwestowanie na czterech rynkach: akcyjnym, funduszy inwestycyjnych, nieruchomości i opcji.

Obejrzyj film: https://www.youtube.com/watch?v=orfiJHjmFjI 

Zasady interesującej i wyrafinowanej gry muszą nieuchronnie wydawać się zbyt skomplikowane i zbyt długie, niemniej zasady gry Mr.Investor zostały sporządzone w sposób tak zwięzły jak to tylko możliwe i powinny dać się łatwo przyswoić oraz bez trudu zgodnie z nimi postępować.

Każdy z graczy na wstępie otrzymuje pakiet 10 nieruchomości oraz gotówkę, które stanowią jego kapitał początkowy.  Podczas każdej kolejki gracze mają możliwość kupowania i sprzedawania akcji oraz funduszy inwestycyjnych, jak również obrotu nieruchomościami. Każda z inwestycji może generować dochody, np. czynsze, dywidendy, odsetki, lub koszy związane z opłatami transakcyjnymi, czy też wynikające ze zdarzeń przedstawionych na Kartach Losowych. Gra zawiera wiele elementów prawdziwych procesów inwestycyjnych.


Mr. Investor uczy i bawi, ale również wymaga - przede wszystkim od gracza pełniącego rolę animatora rynku. To dzięki jego dynamizmowi ta gra wciąga nawet najbardziej wyrafinowanych miłośników gier planszowych oraz doświadczonych i początkujących inwestorów.

PB01804

Specyficzne kody

1 inny produkt w tej samej kategorii: