Darmowa dostawa powyżej 200zł
Masz pytania? Zadzwoń
zapraszamy PN - PT od 9 do 17
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, dlatego nasza strona może nie działać poprawnie na Twoim komputerze. Sugerujemy zainstalować jedną z popularnych przeglądarek.

Płatności i dostawa

Szybka i bezpieczna realizacja zamówień

1. Płatność

Każdy klient sklepu produktybenedyktynskie.com.pl ma możliwość wyboru sposobu w jaki dokonuje zapłaty za złożone zamówienie.
W naszym sklepie istnieją trzy formy płatności:


a) Płatność przy odbiorze. Zamówienie złożone w sklepie jest realizowane tego samego dnia roboczego od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 16.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy (wysyłka realizowana jest każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 12.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy). Płatność za zamówienie przyjmuje kurier, który dostarcza przesyłkę.

b) Płatność przy odbiorze - Paczkomaty 24 - Inpost. Zamówienie złożone w sklepie jest realizowane tego samego dnia roboczego od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 16.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy (wysyłka realizowana jest każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 12.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy). Płatność za zamówienie przyjmuje kurier, który dostarcza przesyłkę. wartość zamówienia przy tej formie zapłaty jest powiększana o 3% wartości produktów zamówienia w związku z opłatami jakie pobiera usługodawca (Inpost). Dodatkowo ta forma płatności jest obsługiwana tylko przez wybrane punkty z paczkomatami.

c) Płatność przelewem  na konto.  Zamówienie złożone w sklepie realizowane jest w dniu zaksięgowania wpłaty na konto, od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 16.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy (wysyłka realizowana jest każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 12.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy)

d) Przelew systemem DOTPAY. Szybki i bezpieczny sposób płatności, opłata dociera na konto natychmiast po jej dokonaniu. Zamówienie złożone w sklepie jest realizowane tego samego dnia roboczego od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 16.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy (wysyłka realizowana jest każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 12.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy)

 

2. Wysyłka

 

a) Siódemka - wszystkie zamówienia realizowane są we współpracy z firmą kurierską Siódemka. Każda paczka przygotowywana jest indywidualnie dlatego produkty są starannie zabezpieczone przed uszkodzeniem. Przesyłki realizowane są na terenie całego kraju, najczęściej docierają do klienta w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia*. Każda przesyłka otrzymuje swój indywidualny kod, który pozwala ją śledzić.
Kod ten otrzymuje klient mailowo po odebraniu paczki przez kuriera.

a) Paczkomaty 24 - Inpost -  Każda paczka przygotowywana jest indywidualnie dlatego produkty są starannie zabezpieczone przed uszkodzeniem. Klient po wybraniu tego sposobu płatności ma możliwość dodatkowo ubezpieczenia przesyłki. Dostawy realizowane są do punktów zwanych paczkomatami ( sprawdź dokładną listę miejsc z paczkomatami ) i najczęściej docierają do klienta w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia*.

 

*Szybkość dostarczenie przesyłki jest zależna od sposobu wybranej płatności oraz dostępności produktów. 

 

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

NASZ SKLEP OBSŁUGIWANY JEST PRZEZ SYSTEM SZYBKICH PŁATNOŚCI ONLINE. JEST TO WYGODNY I BEZPIECZNY SPOSÓB NA SZYBKĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.
ZAMÓWIENIA W NASZYM SKLEPIE REALIZOWANE SĄ PRZEZ JEDNĄ Z NAJSTARSZYCH FIRM KURIERSKICH W POLSCE. DZIĘKI TEMU TWOJA PACZKA DOTRZE NA CZAS WE WSKAZANE PRZEZ CIEBIE MIEJSCE.
CHCESZ ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE? NIE MA PROBLEMU, ZA ZAMÓWIENIE W NASZYM SKLEPIE MOŻESZ ZAPŁACIĆ KURIEROWI PRZY ODBIORZE PRZESYŁKI.
DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW WPROWADZILIŚMY SYSTEM WYSYŁKI INPOST, PACZKOMATY 24/7 - ODBIERASZ WYSYŁKĘ W WYBRANYM PUNKCIE.
© COPYRIGHTS PRODUKTY BENEDYKTYŃSKIE WWW.PRODUKTYBENEDYKTYNSKIE.COM.PL 2014-2019 R.
X
s