Darmowa dostawa powyżej 200zł
Masz pytania? Zadzwoń
zapraszamy PN - PT od 9 do 17
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, dlatego nasza strona może nie działać poprawnie na Twoim komputerze. Sugerujemy zainstalować jedną z popularnych przeglądarek.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej - napisz lub zadzwoń do nas.

Jeśli jesteś naszym klientem lub zamierzasz nim zostać, masz pytania dotyczące naszej oferty lub zamówienia złożonego w naszym sklepie - zapraszamy do kontaktu.
Wybierz adres lub telefon, który jest najbliższy Twoim potrzebom i skontaktuj się z nami.

Obsługa klienta

Skorzystaj z tego kontaktu jeśli masz pytania dotyczące naszego asortymentu, naszego sposobu działania lub masz swoje spostrzeżenia.

email: sklep@produktybenedyktynskie.com.pl

Zamówienia

Chcesz wiedzieć więcej na temat swojego zamówienia, być może zmienić jego zawartość lub adres dostawy?. Skorzystaj z tego kontaktu.

email: zamowienia@produktybenedyktynskie.com.pl

 

Reklamacje

W przypadku gdy z Twoim zamówieniem stało się coś niedobrego, jeden z produktów Ci nie odpowiada, skontaktuj sie z naszym działem reklamacji.

email: reklamacje@produktybenedyktynskie.com.pl

Franczyza i partnerzy

Interesuję Cię własny sklep lub chcesz wprowadzić produkty benedyktyńskie do swojego asortymentu? Napisz do nas lub zadzwoń.

email: wspolpraca@produktybenedyktynskie.com.pl

 

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

NASZ SKLEP OBSŁUGIWANY JEST PRZEZ SYSTEM SZYBKICH PŁATNOŚCI ONLINE. JEST TO WYGODNY I BEZPIECZNY SPOSÓB NA SZYBKĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.
ZAMÓWIENIA W NASZYM SKLEPIE REALIZOWANE SĄ PRZEZ JEDNĄ Z NAJSTARSZYCH FIRM KURIERSKICH W POLSCE. DZIĘKI TEMU TWOJA PACZKA DOTRZE NA CZAS WE WSKAZANE PRZEZ CIEBIE MIEJSCE.
CHCESZ ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE? NIE MA PROBLEMU, ZA ZAMÓWIENIE W NASZYM SKLEPIE MOŻESZ ZAPŁACIĆ KURIEROWI PRZY ODBIORZE PRZESYŁKI.
DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW WPROWADZILIŚMY SYSTEM WYSYŁKI INPOST, PACZKOMATY 24/7 - ODBIERASZ WYSYŁKĘ W WYBRANYM PUNKCIE.
© COPYRIGHTS PRODUKTY BENEDYKTYŃSKIE WWW.PRODUKTYBENEDYKTYNSKIE.COM.PL 2014-2019 R.
X
s