Dostawa

Siódemka - wszystkie zamówienia realizowane są we współpracy z firmą kurierską Siódemka. Każda paczka przygotowywana jest indywidualnie dlatego produkty są starannie zabezpieczone przed uszkodzeniem. Przesyłki realizowane są na terenie całego kraju, najczęściej docierają do klienta w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia*. Każda przesyłka otrzymuje swój indywidualny kod, który pozwala ją śledzić.
Kod ten otrzymuje klient mailowo po odebraniu paczki przez kuriera.

Paczkomaty 24 - Inpost -  Każda paczka przygotowywana jest indywidualnie dlatego produkty są starannie zabezpieczone przed uszkodzeniem. Klient po wybraniu tego sposobu płatności ma możliwość dodatkowo ubezpieczenia przesyłki. Dostawy realizowane są do punktów zwanych paczkomatami ( sprawdź dokładną listę miejsc z paczkomatami ) i najczęściej docierają do klienta w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia*.

*Szybkość dostarczenie przesyłki jest zależna od sposobu wybranej płatności oraz dostępności produktów. 

Płatności

Płatność przy odbiorze. Zamówienie złożone w sklepie jest realizowane tego samego dnia roboczego od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 16.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy (wysyłka realizowana jest każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 12.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy). Płatność za zamówienie przyjmuje kurier, który dostarcza przesyłkę.

Płatność przy odbiorze - Paczkomaty 24 - Inpost. Zamówienie złożone w sklepie jest realizowane tego samego dnia roboczego od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 16.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy (wysyłka realizowana jest każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 12.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy). Płatność za zamówienie przyjmuje kurier, który dostarcza przesyłkę. wartość zamówienia przy tej formie zapłaty jest powiększana o 3% wartości produktów zamówienia w związku z opłatami jakie pobiera usługodawca (Inpost). Dodatkowo ta forma płatności jest obsługiwana tylko przez wybrane punkty z paczkomatami.

Płatność przelewem  na konto.  Zamówienie złożone w sklepie realizowane jest w dniu zaksięgowania wpłaty na konto, od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 16.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy (wysyłka realizowana jest każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 12.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy)

Przelew systemem DOTPAY. Szybki i bezpieczny sposób płatności, opłata dociera na konto natychmiast po jej dokonaniu. Zamówienie złożone w sklepie jest realizowane tego samego dnia roboczego od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 16.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy (wysyłka realizowana jest każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8.00 do godziny 12.00 z wyłączeniem dni świątecznych i wolnych od pracy)