Szanujemy prywatność naszych Klientów - to sprawia, że ograniczamy zbierane i wykorzystywane informacje tylko do takich, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu naszego sklepu.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, mówią one o zasadach zbierania i przetwarzania danych osobowych w sklepie produktybenedyktynskie.com.pl

Dane klientów, zbierane i przetwarzane przez sklep produktybenedyktynskie.com.pl

  • imię i nazwisko;

  • adres zamieszkania;

  • adres wysyłki (jeśli inny niż adres zamieszkania);

  • adres e-mail;

  • numer telefonu;

  • datę urodzenia;

  • nazwę firmy oraz Nip (w przypadku przedsiębiorców).

Nie udostępniamy danych osobowych podmiotom trzecim. Dane te (ograniczone do adresu e-mail) mogą zostać przekazane naszym partnerom handlowym jedynie po wyrażeniu zgody przez Użytkownika naszego sklepu w celu przesłania oferty handlowej.

Dane Użytkownika sklepu pozyskiwane są w procesie rejestracji oraz realizacji zamówienia.


 

Podstawa przetwarzania danych osobowych przez produktybenedyktynskie.com.pl

Dane osobowe przetwarzane są w celu:

  • wykonania umowy;

  • celach rozliczeniowych;

  • celach marketingowych i statystycznych (w przypadku gdy Użytkownik wyrazi zgodę);

Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych przez Sklep internetowy produktybenedyktynskie.com.pl stanowią art. 23 ust. 1 i 3 ustawy o ochronie danych osobowych oraz przepisy o rachunkowości. Wszelkie dane osobowe zbierane są dobrowolnie, jednak ich podanie jest warunkiem koniecznym wykonania umowy między sklepem internetowym, a Użytkownikiem/Klientem.

Prawo do edycji/zmiany swoich danych

Każdy zarejestrowany Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich edycji/zmiany. Jesteśmy zobowiązani do korygowania, zapisywania oraz usuwania danych na Państwa życzenie, o ile inne przepisy rangi ustawowej (np. ustawowy obowiązek przechowywania danych) nie stanowią inaczej. Każdy Klient, którego dane znajdują się w sklepie posiada uprawnienia wynikające z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych.

Zabezpieczenia, procedury bezpieczeństwa

Sklep internetowy produktybenedyktynskie.com.pl troszczy się o bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych stosując odpowiednie środki zabezpieczenia, w szczególności zasady, o których mowa w art. 36-39a Ustawy o ochronie danych osobowych oraz aktach wykonawczych wykonujących powyższe przepisy. Dostęp do danych osobowych mają tylko i wyłącznie osoby upoważnione.

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest właściciel Sklepu internetowego produktybenedyktynskie.com.pl Benedictus Memes Sp z o.o. Z siedzibą w Krakowie przy ulicy Benedyktyńskiej 37, NIP 676-246-49-07. Dane osobowe są przetwarzane w zbiorze „nr ref.www ----” zarejestrowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Rejestrze Zbiorów Danych.

Polityka Newsletter

Newsletter to cykliczne wiadomości rozsyłane drogą elektroniczną na e-mail Użytkowników, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie tego rodzaju wiadomości. Wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości następuje automatycznie przy rejestracji Użytkownika po kliknięciu "zapoznałem się i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności sklepu produktybenedyktynskie.com.pl".
Newsletter zawiera wiadomości dot. oferty handlowej oraz wydarzeń związanych z marką Produkty Benedyktyńskie. Każdy użytkownik ma prawo do wypisania się z Newslettera, w tym celu należy skontaktować się z obsługą sklepu produktybenedyktynskie.com.pl.